Zatoulala se k nám Toulavá kamera

06.10.2014 Novinky
Toulava-kamera

2. října 2014 navštívila naše muzeum hraček slečna Silvie DymákováČeské televize, aby s námi natočila reportáž pro oblíbený pořad Toulavá kamera.

Samozřejmě jsme ji srdečně přijali i s panem kameramanem. Nejdříve jsme je provedli naším muzeem, aby věděli do čeho jdou. A bylo to jasné. Slečna Silvie byla z muzea tak nadšená, že svou práci – natáčení – poté dělala s obrovskou chutí a nadšením. A tak absolutně náhodou vznikla další reportáž pro ,,Toulavku“.

Proč náhodou?

Slečna Silva totiž byla točit úplně jiný pořad poblíž Ostravy a poněvadž skončila mnohem dříve než předpokládala, jen tak se mrkla na internet kde by co mohli ještě zkusit natočit a našla tam muzeum hraček. Jen tak nezávazně nám tedy zavolala a my jen tak nezávazně řekli proč ne. A jak se zdá, neplánované projekty se velmi často stávají právě těmi nejzajímavějšími. Takže někdy v listopadu 2014 se můžeme těšit na prezentaci našeho muzea v Toulavé kameře.

Dodejme ještě pro ty, co neví, že se jedná o tu Silvii Dymákovou, která obdržela Zlatého lva za svůj dokumentární film  ,,Šmejdi“, který reálně přibližuje nekalé, nemorální praktiky různých prodejců na předváděcích akcích.

Toulava-kamera-2

 

A slečna Silvie nám také zanechala krásný komentář v naší návštěvní knize…

 

Toulava-kamera-komentar