BLÍŽÍ SE ZAČÁTEK NOVÉ VÝSTAVY

01.06.2018 Novinky
FLEJBERK

OD KOLÉBKY PO DŮCHOD

S radostí oznamujeme začátek nové výstavy v naší sběratelské sekci s názvem Od kolébky po důchod.

Má za cíl ukázat návštěvníkům průřez všeho, s čím si v průběhu svého života mohou hrát a nebo už hráli. Jedná se tedy o karty, deskové hry, puzzle, stavebnice, kouzla a hlavolamy.

Výstavu sestavil RNDr. Jaroslav Flejberk, přední sběratel hlavolamů, propagátor zábavné matematiky a majitel e-shopu, kde se právě karty, deskové hry, puzzle, stavebnice, kouzla a hlavolamy prodávají. Ve spolupráci s Piatnik Praha s.r.o. a Recent Toys tak vznikla tato výstava. Hlavolamům se věnuje od roku 1993 a jeho sbírka činí asi 7000 kusů.

Na výstavě uvidíte nejznámější hlavolamy jako Rubikova kostka či Ježek v kleci. Dále také hry jako Activity nebo Rummikub a hrací karty od firmy Piatnik, která karty vyrábí již od roku 1824. Těšit se můžete také na dřevěné hlavolamy od Jeana Clauda Constantina, rotační hlavolamy Pyraminx, Megaminx nebo Kostka duchů a spoustu (opravdu spoustu) dalšího.

Výstava je, jak je patrné již ze samotného názvu, určena pro děti, rodiče i prarodiče. Potěší každého :)

Přijďte se podívat na tuto unikátní sbírku od úterý 5. června do soboty 1. září 2018.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.