Vernisáž ke Spejblovi a Hurvínkovi + 1. narozeniny muzea

09.05.2015 Novinky
Vernisáž Spejbl a Hurvínek 063

5. května 2015 jsme měli doslova bohatý a zajímavý podvečer.

První narozeniny muzea hraček jsme oslavili v tom nejmoudřejším duchu, a sice vernisáží ke zcela nové výstavě ,,Vše kolem Spejbla a Hurvínka“ v naší sběratelské sekci. A vzácnými hosty se to jen hemžilo.

Televizní publicista Milan Švihálek diskutoval se sběratelkou tohoto ryze českého tématu, s paní Marii Šlahařovou. Dále jsme si vyslechli odborný historický výklad od prasynovce profesora Josefa Skupy, pana Pavla Skupy, který dovezl k prohlédnutí spoustu historických materiálů. Mezi hosty ale nechyběly ani takové hvězdy rozhlasových médií, jakými jsou např. paní Eva Mudrová nebo Dagmar Misařová.

Vernisáž byla opravdu zajímavá a my Vás tímto zveme na prohlídku této nové výstavy, která v našem muzeu potrvá až do 1. srpna 2015.

Podívejte se na fotografie, které jsme během tohoto nezapomenutelného večera pořídili…

Milan Švihálek společně se sběratelkou Marií Šlahařovou a Pavlem Skupou

Vernisáž Spejbl a Hurvínek 205