Jarek na koberci

12.01.2015 Novinky
Jarek na koberci

5. ledna 2015 v 17 hodin proběhlo v našem muzeu premiérové kulturní představení s názvem ,,Jarek na koberci“ ze série ,,Pondělků na koberci“, které jsme připravili pro děti na rok 2015. A toto vše si děti se svými rodiči užily:

1) Jarek Nohavica dětem promítnul ze starého diaprojektoru celkem 4 pohádky, k nímž jim recitoval své vlastní podmanivé texty, ve kterých samozřejmě nechyběl ani humor. Mezi promítáním si s dětmi i dospělými krátce zazpíval a také hrál s dětmi hru ,,Na rýmy“. 30 minut uteklo jako voda, protože s Jarkem to ani jinak nejde. Je to prostě profík.

2) Po Jarkovi následovalo focení s Myškou Minnie a Myšákem Mickeym, ze kterých byly malé děti unešeny.

3) Od 18 do 19 hodin se potom konaly komentované i nekomentované prohlídky, které měly nejen u dětí rovněž velký úspěch. Děti se dozvěděly hodně nového o starých hračkách, udělaly si pěkné fotečky ve starých hračkách a velice aktivně prohlídky prožívaly.

Kromě toho všeho dostaly děti malý dáreček na památku, rodičové obdrželi zdarma vstupenky na Avízobazar.

Podle komentářů rodičů i dětí se akce všem náramně líbila a dokonce všechny překvapila svou bohatostí. Mnozí nám děkovali za smysluplné a zábavné odpoledne. Jsme moc rádi, že se nám povedlo dát všem návštěvníkům 2 hodiny pondělního odpoledního času v takové podobě, aby na ně nikdy nezapomněli.

Další ,,Pondělky na koberci“  připravujeme a vždy Vás budeme s dostatečným předstihem informovat o obsahu i o termínech.

V ,,Pondělcích na koberci“ je nuda cizí slovo!

Focení s Myškou Minnie a Myšákem Mickeym