Dobrá zpráva na přání! Cenově jsme zvýhodnili Pondělky na koberci

14.02.2015 Novinky
PNK 212

Po posledním proběhnutém Pondělku na koberci se na nás obrátily některé maminky s požadavkem, zda by nešlo něco udělat s výší vstupného pro ty návštěvníky, kteří by rádi chodili s dětmi na pondělní kulturní představení opakovaně či snad pravidelně, protože se jim velmi líbí, avšak je pro ně finančně nevýhodné platit 99,-Kč za osobu každý týden, když akce focení a prohlídka muzea, které probíhají až po představení, již s dětmi absolvovali a tudíž je už opakovaně nevyužijí. Hluboce jsme se zamysleli a po pečlivém propočítání přicházíme s touto změnou:

Cena vstupného na akci Pondělí na koberci bude od nynějška totožná s cenou obyčejného vstupného do muzea:

DOSPĚLÝ 79,-Kč

DÍTĚ 49,-Kč

Snížené vstupné 49,-Kč pro ,,Pondělí na koberci“ platí pro každé dítě bez omezení věku a platí také pro ostatní z této cenové skupiny, tzn. důchodci, studenti, ZTP.

Celý dvouhodinový program samozřejmě zůstává a je jen na Vašem rozhodnutí, jak dlouho zůstanete.

Výjimka!!! Jednou za čas se bude pořádat ,,Pondělí na koberci SPECIÁL“, při kterém ovšem zůstane vstupné 99,-Kč na osobu.

Věříme, že se nám tak podařilo najít dobré řešení pro obě strany, jak pro Vás, tak pro nás. Výdaje s celou akcí jsou pro nás mnohem vyšší, než je běžný provoz muzea, přesto doufáme, že jsme tímto vstřícným krokem vyhověli Vašim požadavkům, a že nyní budou pro Vás tyto skvělé kulturní pondělky finančně mnohem přístupnější.

Takže MAMINKY A TAŤKOVÉ:

TĚŠÍME SE NA VÁS !