Discgolf: prodejna – půjčovna

Jelikož funguje již delší dobu v naší recepci prodejna discgolfového vybavení, tedy hlavně disků pro tento sport, rozhodli jsme se službu rozšířit i o půjčovnu disků. Discgolf je nejrychleji se rozvíjející sport tohoto milénia také z důvodu, že jej může hrát téměř každý, od špunta po kmeta, od princezničky po babičku.

Denně se komunita přátelských hráčů rozrůstá po celé planetě o tisíce nováčků, přičemž ani Česko za tímto trendem naštěstí nikterak nezaostává. Aby discgolf člověka pohltil, je nejdříve potřeba si jej vyzkoušet. Abyste nemuseli nakupovat disky do té doby, než zjistíte, zda je pro Vás discgolf to pravé ořechové, můžete si u nás na recepci muzea disky nejdříve zapůjčit a jít si discgolf vyzkoušet na jedno ze 4 ostravských hřišť (nejbližší hřiště – u Rakety – je od našeho muzea vzdáleno 2 tramvajové zastávky).

Půjčovné za 1 disk za každých započatých 24 hodin je opravdu jen symbolické: 10,- Kč! Za každý disk požadujeme složit kauci 200,-Kč a po vrácení disku(disků) Vám bude kauce vrácena s odečtením půjčovného. Takže je jen na Vás, kdy nám disk nebo disky přinesete vrátit a podle počtu dnů zapůjčení dostanete vyplacenou zpět příslušnou finanční částku. Může se také stát, že se rozhodnete si disky nechat. Není problém, nepřijdete vrátit disky do 20 dnů, stávají se Vaším majetkem, tedy – pravděpodobně se z Vás již stal začínající nadšený discgolfista.

Tak vemte rodiče, vemte děti a stavte se kdykoli během naší každodenní otevírací doby 9-17.

AŤ TO LÍTÁ!

Více informací na tel. +420 604 637 590

Muzeum hraček Ostrava – půjčovná disců v Ostravě

Muzeum hraček Ostrava – prodej a půjčovna discgolfových potřeb

Muzeum hraček Ostrava: Discgolf – prodejna a půjčovna

MHO: Prodejna – půjčovna discgolfu v Ostravě

Muzeum hraček Ostrava: prodejna discgolfu

Muzeum hraček Ostrava: Discgolf v Ostravě

Co je to discgolf?